Dom jednorodzinny w Inwałdzie *Działka 25arów *Do wprowadzenia od zaraz!!!

Dodane 15 czerwca 2025 przez for...

Dom jednorodzinny w Inwałdzie *Działka 25arów *Do wprowadzenia od zaraz!!!
DOM GOTOWY DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ!!!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Inwałdzie. Dom położony na 25 arowej działce w spokojnej okolicy z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Dom o powierzchni ok 150m2, z wysoką piwnicą (możliwość aranżacji pokoi) i garażem z kanałem. Nieruchomość wymaga odświeżenia i niewielkiego remontu. W pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz 3. pokoje. Z balkonu bardzo przyjemny widok na góry. Ogrzewanie to piec CO, kominek z rozprowadzeniem ciepła, a także piec gazowy. Kilka lat temu wymienione zostało pokrycie dachowe na balchę i okna na plastikowe. Bardzo blisko znajduje się szkoła, Kościół (10min), sklep (5min).
Sytuacja prawna uregulowana, sprzedaż bezpośrednia. Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości. Zachęcam do kontaktu telefonicznego i oględzin. Cena ostateczna.

Do wyszukiwarki:
Dom jednorodzinny domu inwałd Inwałdzie Inwałdu działka działkę działki wadowice andrychów chocznia sprzedaż sprzedam nieruchomości nieruchomości domy domów

Nieruchomości

Dom jednorodzinny w Inwałdzie *Działka 25arów *Do wprowadzenia od zaraz!!! Dom jednorodzinny w Inwałdzie *Działka 25arów *Do wprowadzenia od zaraz!!!

Kontakt

506816452


Lokalizacja

Inwałd


Cena

475000 zł

Ogłoszenia z tej kategorii

Kupię działkę budowlaną, budowlana, budowlane
Kupię działkę budowlaną, budowlana, budowlane

Nieruchomości

KUPIĘ DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ DO 10 ARÓW -SKUP DZIAŁEK BUDOWLANYCH BUDOWLANE BUDOWLANA- MAŁOPOLSKA ŚLĄSKIE 24H/7 ZAPEWNIAMY MINIMUM FORMALNOŚCI, POMOC W PRZYGOTOWANIU DOKUMENTÓW ORAZ SZYBKĄ FINALIZACJĘ TRANSAKCJI. GOTÓWKA/PRZELEW W DNIU PODPISANIA AKTU NOTARIALNEGO! Kęty, Andrychów, Bielsko-Biała, Oświęcim, Wadowice, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Bieruń, Tychy, Sucha Beskidzka, I NAJBLIŻSZE OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI. Tel: 506816452 Tel: 506-816-452
Kupię niedokończoną budowę domu, nieskończoną budowę dom jednorodzinny
Kupię niedokończoną budowę domu, nieskończoną budowę dom jednorodzinny

Nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI *DZIAŁKI BUDOWLANE *MIESZKANIA *NIEDOKOŃCZONE BUDOWY *DOMY JEDNORODZINNE SKUPUJEMY NIEDOKOŃCZONE BUDOWY NA KAŻDYM ETAPIE. OD FUNDAMENTÓW, STAN SUROWY OTWARTY, ZAMKNIĘTY. SZYBKA TRANSAKCJA, GOTÓWKA W DNIU PODPISANIA AKTU NOTARIALNEGO. POMOC W PRZYGOTOWANIU DOKUMENTÓW! TEL: 506816452 TEL: 506-816-452 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 7 DNI W TYGODNIU.
Skup mieszkań *w każdym stanie *do remontu *z problemami prawnymi
Skup mieszkań *w każdym stanie *do remontu *z problemami prawnymi

Nieruchomości

SKUP MIESZKAŃ MIESZKANIA MIESZKANIE W KAŻDYM STANIE! Do generalnego remontu, po remoncie, z problemami prawnymi, zadłużone lub z wypowiedzianą umową kredytową. W każdym stanie technicznym i prawnym. Zapewniamy minimum formalności, pomoc w przygotowaniu dokumentów. Wypłata gotówki/przelew w dniu podpisania aktu notarialnego. Kontakt 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu o każdej porze. TEL: 506816452 TEL: 506-816-452
Poszukuję pokoju do wynajecia
Poszukuję pokoju do wynajecia

Nieruchomości

Starsza Pani (+60) o wysokiej kulturze osobistej (pracująca) poszukuje pokoju do wynajęcia na dłuższy okres. Może być także mieszkanie z współlokatorką.
Andrychów i okolica

Reklama