Praca › dam pracę

Magazynier - Praca Fizyczna w Monachium

MAGAZYNIER

Bez znajomości
języka niemieckiego!

Bez
doświadczenia  - wszystkiego Cię nauczymy!

Nasza
oferta:

  • miejsce pracy Geretsried
    (okolice Monachium)

  • wynagrodzenie ok. 1100
    - 1200 EURO NETTO
      miesięcznie

  • stawka godzinowa 10,45€
    brutto/h

  • umowa o pracę
    tymczasową

  • koszt zakwaterowania w
    pełni pokrywa pracodawca - pełne wyposażenie + Wi-Fi

  • legalne zatrudnienie na
    terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

  • pomoc w organizacji
    dojazdu Polska-Niemcy

  • możliwość rozwoju
    zawodowego w międzynarodowej firmie

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek kontenerów

  • dbałość o odpowiednie
    zabezpieczenie i składowanie towaru.

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zadzwoń:

+48 515 909 950

+48 571 322 118

+48 572 505 720

+48 532 490 148 - rekrutacja
automatyczna 24h/7

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w
32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96
oraz          HR Creator z
siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów
rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do
treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą
certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję
zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą
zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR
Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych,
tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę
na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom
współpracującym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii