Praca › dam pracę

Data dodania: 21.07.2021   Data ważności: 17.01.2022.

pomocnik lakiernika

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK LAKIERNIKA

Miejsce pracy – Zator ul. Staszica 21

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • pomoc w przygotowaniu wózków widłowych pod lakierowanie

  • szlifowanie, polerowanie, pomoc przy lakierowaniu wózków widłowych

  • prace pomocnicze przy malowaniu bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w branży lakiernictwa samochodowego

  • wykształcenie techniczne kierunkowe bądź pokrewne

  • dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, pewne i terminowe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@lemarpol.pl , uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.


Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii