Praca › dam pracę

Data dodania: 20.05.2021   Data ważności: 16.11.2021.

Pracownik Fizyczny na Magazynie w Niemczech - Augsburg - bezpłatne lokum

Magazynier

  • Nie masz doświadczenia? Nie
    szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!

  • Nie znasz niemieckiego? Nie
    będzie Ci potrzebny!

  • Martwisz się o
    zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z dojazdem do
    pracy!

Miejsce: Augsburg, Bawaria

PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

1.    stawka brutto dzień:
10,45€/h, (1300€ )

2.    umowa o pracę
tymczasową - legalne zatrudnienie
 na terenie Niemiec (karta EKUZ i
druk A1),

3.    darmowe mieszkanie z pełnym
wyposażeniem oraz bezpłatnym internetem,

4.    szansa na zdobycie doświadczenia
w dobrze ugruntowanej firmie na rynku

5.    pomoc z transportem z
Polski do Niemiec

6.    za polecenie oferty
pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki

Zadania:

1.    ręczne ładowanie i
rozładowywanie,

2.    sumienne wykonywanie
obowiązków podczas pracy

wiadomość email lub kontakt telefoniczny!

KONTAKT:

 mail: praca@hrnavigator.com.pl

Telefon:

  •  +48 571 322 117

  •  +48 515 909 950

  •  +48 515 909 954

  •  +48 572 505 720

  •  +48 571 322 116

  •  +48 571 322 118

Administratorem danych jest HR
Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz          HR Creator z siedzibą w 30-390
Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb
prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma
Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją
zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów
prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją
prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących
klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji
dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie
Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z
późniejszymi zmianami.

przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich
danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii