Praca › dam pracę

Data dodania: 07.04.2021   Data ważności: 04.10.2021.

OPERATOR MASZYN CNC – wycinarka laserowa

Dynamicznie rozwijająca się firma "PiL-MET" poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: ANDRYCHÓW

Twój zakres obowiązków
  • obsługa prasy wycinarki laserowej CNC
  • ustawienie parametrów maszyny,
  • kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali,
  • praca zorganizowana zgodnie z planem produkcji,
  • ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą,
  • dbanie o wysoką jakość produktów i usług,
  • dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań i terminowość.
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • dyspozycyjność
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • praca w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • rozwój zawodowy
CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@pil-met.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii