Praca › dam pracę

Data dodania: 09.02.2021   Data ważności: 08.08.2021.

TAPICER w BRW Comfort Andrychów

Tapicer (wykwalifikowany lub do przyuczenia)

Opis stanowiska
  • Tapicerowanie zgodnie z określoną metodyką różnorodnego asortymentu (fotele, pufy, sofy, narożniki, łóżka itp.)
  • Dbałość o jakość wykonywanych produktów
  • Efektywna realizacja zadań

Oczekiwania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • jesteś zainteresowany pracą na cały etat,
  • masz zdolności manualne
  • posiadasz umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą oraz pracy zespołowej
  • dbasz o wysoką jakość swojej pracy
O zaletach pracy z nami

Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
  • motywacyjny system wynagradzania
  • nauka pod okiem wykwalifikowanych trenerów tapicerów
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.

WYŚLIJ CV: rekrutacja@brwsa.pl

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii