Nieruchomości › sprzedam

Data dodania: 27.11.2020   Data ważności: 26.05.2021.

Do sprzedaży dom w Krzywaczce, 4/5 pokoi, stan surowy zamknięty

Do sprzedaży oferuję unikalną inwestycję, stanowiącą kompleks 2 domów o powierzchniach od 100 mkw - 104 mkw plus działka. Bardzo dobry i szybki dojazd do Krakowa - do Ronda Matecznego ok 20 minut.

Są to wyłącznie dwa domy jednorodzinne z możliwością dobudowania wiaty garażowej. Wraz z towarzyszącą infrastrukturą tworzą spójną uporządkowaną przestrzeń w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji.
Domy charakteryzują się praktycznym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrymi warunkami nasłonecznienia. Każdy dom posiada indywidualny ogród z tarasem, a w każdym z domów na piętrze znajduje się duży balkon dostępny z pokoju i drugi z sypialni. Cechą wyróżniającą je jest duża łazienka i salon wraz z kuchnia.

Poszczególne pomieszczenia:
PARTER:
- wiatrołap,
- łazienka z oknem,
- gabinet/pokój,
- salon z aneksem kuchennym z oknem (lub można wydzielić kuchnię).

1 PIĘTRO:
- łazienka z oknem,
- 2 sypialnie z wyjściem na balkon,
- główna sypialnia z ogromną garderobą, z sypialni wyjście na indywidualny balkon.

Cena 300.000 zł dotyczy stanu surowego zamkniętego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz rozprowadzić instalacje wod-kan, elektryczne i c.o. według własnych potrzeb i wizji.

Niezaprzeczalnym atutem są duże panoramiczne okna, dzięki którym do pomieszczeń wpada dużo naturalnego światła czyniąc je jasnymi i przestronnym. Dom znajduje się w otoczeniu lasów, gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć.

Stan deweloperski do uzgodnienia. Dom w stanie deweloperskim - daje niezliczone możliwości aranżacyjne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu celem przedstawienia pełnej oferty!

Możliwość odbioru domu w stanie stanie deweloperskim podwyższonym lub wykończenia pod klucz (wszystko w formie indywidualnych uzgodnień)
Dom możne zostać wyposażony w klimatyzację doprowadzoną do każdego pokoju, funkcjonalne rozwiązania domu inteligentnego, rolety zewnętrzne z funkcją moskitiery, a także ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach. Dla zapewnienia proekologicznego stylu życia mieszkańców może być dostępna również stacja ładowania samochodów elektrycznych oraz istnieje możliwość zamówienia własnego gniazdka przy swoim przydomowym parkingu.

Więcej informacji udzielę kontaktując się bezpośrednio z Biurem Sprzedaży:
- poprzez wysłanie formularza na stronie www.nowemiejsce.pl
- wysłanie e-mail: kontakt@nowemiejsce.pl
- telefon: 508-266-873
- link: http://www.powad.pl/ogloszenie/300/sprzedaz/dom

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii