Praca › dam pracę

Data dodania: 13.10.2020   Data ważności: 11.04.2021.

Specjalista ds funduszy zewnętrznych i inwestycji

O G Ł O S Z E N I E

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie zatrudni:

Specjalistę  ds. funduszy zewnętrznych i inwestycji

·         oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 19,

·         praca na jedną zmianę w godzinach 700 - 1435

Zakres obowiązków:

·         poszukiwanie , gromadzenie i przekazywanie informacji o możliwych do pozyskania przez Szpital środków finansowych w ramach unijnych programów pomocowych oraz innych
o podobnym charakterze,

·         przygotowywanie wniosków aplikacyjnych w sprawach pozyskiwania funduszy zewnętrznych
 i opracowania niezbędnych dokumentów związanych z pozyskaniem dofinansowania

·         przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków zewnętrznych ;

·         współpraca oraz zapewnienie wsparcia dla pozostałych pracowników w realizacji projektów;

·         dbanie o zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami programów oraz ustalonymi harmonogramami;

·         kontakty z Instytucjami Pośredniczącymi, Instytucjami Zarządzającymi oraz partnerami projektów;

·         monitorowanie oraz rozliczanie finansowe inwestycji i remontów;

Wymagania :

·         minimum roczne doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy i realizacji projektów infrastrukturalnych;

·         znajomość wytycznych i zasad finansowania projektów unijnych;

·         umiejętność analitycznego myślenia oraz zorientowania na potrzeby klienta wewnętrznego

·         samodzielność i dobra organizacja pracy

·         otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju

Osoby zainteresowane proszone są o składanie dokumentów  na adres 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19 lub drogą elektroniczną  na adres: szpital@szpital.info.pl  lub kadry@szpital.info.pl w terminie do 20 listopada 2020r.

O rozmowie kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni  telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). onet

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii