Praca › dam pracę

Data dodania: 07.08.2020   Data ważności: 03.02.2021.

MECHANIK SERWISANT

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SERWISANTWOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych,

  • wykonywanie przeglądów wózków widłowych u klienta

  • wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w mechanice czy elektrotechnice

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, pewne i terminowe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, duża samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy. Gwarantujemy gruntowne i regularne szkolenia, przyuczenia do zawodu, pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień zawodowych itp. Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres: kadry1@lemarpol.pl, uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.


Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii