Praca › dam pracę

Data dodania: 29.06.2020   Data ważności: 26.12.2020.

Praca w Niemczech- Pracownik w myjni samochodowej

‼️Praca w Niemczech- PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ‼️
Miejsce pracy: Monachium
Zadania:
Bieżąca pielęgnacja pojazdów (mycie, sprzątanie wnętrza), mycie i dezynfekcja pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, nadzór techniczny nad urządzeniami myjni,dbałość o stanowisko pracy,mycie aut po usłudze serwisowej i przygotowanie do wydania,
☑️Wymagania:
· doświadczenie na podobnym stanowisku,
· gotowość do pracy w systemie zmianowym,
· podstawowa znajomość języka niemieckiego,
· auto na wyjazd – mile widziane,
· umiejętność pracy w zespole,
· dbanie o relację z klientem,
☑️Oferujemy:
· Umowa o pracę tymczasową,
· Stawka brutto : 12 euro/h ( 1550 euro netto ),
· Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
· Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
· Praca w systemie zmianowym,
· Możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy.
Zadzwoń:

+48 571 322 116
+48 571 322 118 +48 515 909 950,
+48 572 505 720

lub napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii