Giełda towarów › sprzedam

Data dodania: 31.01.2020   Data ważności: 29.07.2020.

Chemia gospodarcza

Sklep internetowy OfficeTrade zaleca kupowanie chemii gospodarczej lub zamawianie artykułów gospodarstwa domowego przez Internet z bezpłatną dostawą produktów na terenie miasta w Almaty. Niskie koszty i korzystne ceny, w tym VAT w tenge, dla klientów detalicznych lub hurtowych dokonujących zakupów na stronie, gdzie znajduje się również cennik z aktualną nazwą certyfikowanych ofert. Popularni producenci światowej kategorii oraz marki GOST Kazachstanu sklasyfikowanych firm dystrybucyjnych. Zapewnienie zamówień publicznych i eskortowanie klientów na dobrze znanych portalach przetargowych Republiki Kazachstanu.

Hurtowa i detaliczna chemia gospodarcza składająca się z naprawdę najlepszego asortymentu następujących kategorii towarów. Zatwierdzone produkty do prania i czyszczenia do kuchni i łazienki, takie jak Domestos lub Dressing Duckling. Środki do czyszczenia płytek lub podłóg, na przykład Mr. Proper i Comet. Fairy and Fairy żel i płyny do mycia naczyń, a także różne mydła. Proszki do prania MiF, Tide i Ariel o ulepszonej formule odczynników. Odświeżacze powietrza Glade i zmiatacze tytoniu.

Artykuły domowe luzem, niedrogie, od prostych rękawic HB po kosze na śmieci, kosze lub kosze, miotły Chiy z drewnianymi sadzonkami i miotłami domowymi, plastikowe mopy z dyszami, rękawice z gumy lateksowej, łopaty, topory lodu, odśnieżanie, uszczelki ołowiane, pudełka kartonowe, taśma pakowa, celofanowa folia spożywcza, skrobaki i szczotki do czyszczenia, przybory toaletowe, tłoki i szufelka, żelazne gąbki, gąbki do mycia naczyń, domowe szmatki z mikrofibry, szmaty, gaza na rolce, dozowniki, chusteczki nawilżane Ki i papierowe ręczniki na papierze kuchennym lub WC.

Wysokiej jakości importowane i charakterystyczne artykuły domowe na potrzeby domu lub gospodarstwa domowego w dowolnej ilości na każdy gust. Zapewnimy wszystkie niezbędne specjalistyczne produkty gospodarstwa domowego z agencjami czyszczącymi, a także podobnymi strukturami lub przedsiębiorstwami! Doradzimy w sprawie składu substancji składników pożądanego produktu i wybierzmy racjonalny produkt dla konkretnego rodzaju operacji z możliwą prezentacją!

Dostawa zakupionych za darmo chemii gospodarczej odbywa się tylko w mieście Ałmaty! W przypadku regionów lub innych krajów oferowana jest logistyka usług kurierskich i zewnętrznych firm transportowych.

http://officetrade.kz/hc/

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii