Praca › dam pracę

Data dodania: 06.12.2019   Data ważności: 03.06.2020.

MECHANIK SERWISANT – WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O. - zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SERWISANTWOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • naprawa i konserwacja wózków widłowych,

  • wykonywanie przeglądów wózków widłowych u klienta

  • wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w mechanice czy elektrotechnice

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę na pełny etat, pewne i terminowe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, duża samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia pracy. Gwarantujemy gruntowne i regularne szkolenia, przyuczenia do zawodu, pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień zawodowych itp. Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres: kadry1@lemarpol.pl, uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.U.nr 2016 poz.922) oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii