urządzenia myjące

Dodane 26 września 2023 przez urz...

urządzenia myjące
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.urzadzeniamyjace.pl
W naszej ofercie znajdziecie produkty znanej i cenionej włoskiej marki Lavor, m.in.: automaty myjące, urządzenia wysokociśnieniowe, myjki ciśnieniowe, odkurzacze piorące, parownice, urządzenia jednotarczowe, zamiatarki oraz inne akcesoria.
Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży urządzeń. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiednich produktów i środków chemicznych. Niektóre z urządzeń można nawet wynająć. Więcej informacji na temat dostępnych urządzeń znajdziesz w zakładce dotyczącej wynajmu. Naszymi klientami są zarówno małe, jak i duże firmy. Zaopatrujemy w urządzenia myjące m.in.: magazyny, zakłady produkcyjne, centra handlowe, obiekty i hale sportowe, warsztaty samochodowe, gabinety medyczne, kancelarie prawne, salony fryzjerskie, salony piękności oraz sklepy. Oczywiście wiele produktów z naszej oferty doskonale nadaje się również do użytku w warunkach domowych.
Działamy na terenie całej Polski, jako sklep online. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia, prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Usługi

Kontakt

+48 609 078 075 urzadzeniamyjace@gmail.com

Ogłoszenia z tej kategorii

Skup pustych butli 11kg propan-butan (do kuchenek, turystyczne, gazy techniczne)
Skup pustych butli 11kg propan-butan (do kuchenek, turystyczne, gazy techniczne)

Usługi

SKUP PUSTYCH BUTLI 11KG PROPAN-BUTAN (DO KUCHENEK, TURYSTYCZNE, TECHNICZNE) Skupujemy hurtowo i detalicznie! Płacimy 50zł/szt za pustą butlę 11kg! Dojeżdżamy na miejsce, płacimy gotówką od ręki! Odbieramy każdą ilość! BIELSKO-BIAŁA, ŻYWIEC, OŚWIĘCIM, CIESZY, SKOCZÓW, MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE, ŻYWIECKIE, WISŁA, SZCZYRK, WADOWICE, KĘTY, ANDRYCHÓW, CZANIEC, PORĄBKA, SUCHA BESKIDZKA I NAJBLIŻSZE OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI! TEL: 506816452
Punkt wymiany butli 11kg propan-butan, propan, (do kuchenek, grilli, piecyków, ...
Punkt wymiany butli 11kg propan-butan, propan, (do kuchenek, grilli, piecyków, ...

Usługi

Punkt wymiany butli gazowych 11kg Propan-Butan, czysty Propan (Do kuchenek, grilli, piecyków, kebaba i wózków widłowych) POLSKI GAZ, GASPOL Faktura Vat lub paragon. Zachęcam do kontaktu 7 dni w tygodniu. Zabrakło Ci gazu- ZADZWOŃ! Bulowice ul. Bielska 121 TEL: 506816452 Czynne 7 dni w tygodniu: 7:30-21:00 ZAPRASZAMY!
Zgubionosr
Zgubionosr

Usługi

Zgubiono jeden kolczyk,uczciwego znalazcę proszę o kontakt 605387838 ,będę wdzięczna,zgubiony został między godziną 9 a 11 w dniu 1 grudnia 2023.
Andrychow
Pracownicy ,leasing pracowników ,wynajem pracowników
Pracownicy ,leasing pracowników ,wynajem pracowników

Usługi

RV Group Poland sp. z o.o. oferuje outsourcing pracowniczy i rekrutację bezpośrednią. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, szybkim dostosowaniu zasobów, oszczędności kosztów i kompleksowym wsparciu. Wybierz elastyczność i doświadczenie.
1 zł
Wrocław
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe

Usługi

Najwyższy czas by podjąć współpracę z najlepiej rozwijającą się Kancelarią... Kancelaria Prawno Rachunkowa to nie tylko księgowość, to Pasja...
100 zł
Kęty

Reklama