Praca w Swoim Domu/UMOWA/ Smartfon/ Komputer

Dodane 13 czerwca 2022 przez ogl...

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Wymagania:

-skończone 18 lat,

-obywatelstwo polskie,

-komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu,

-obsługa komputera na poziomie podstawowym,

-motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Co oferujemy?

-praca zdalna, w domu

-elastyczny grafik,

-niezbędne narzędzia do pracy,

-szkolenia,

-wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN-8000 PLN)

-pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy,

-umowa

Opis stanowiska pracy:

-prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

-nadzorowanie poprawności działań reklamowych witryn internetowych,

-tworzenie narzędzi reklamowych.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat.

To nie jest oferta pracy z wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Praca

Kontakt

www.facebook.com/dawid.polikowski.3

Lokalizacja

Internet

Cena

1 zł

Ogłoszenia z tej kategorii