Praca Sprzedawca - Doradca Klienta Elpir

Dodane 28 lutego 2022 przez Elp...

Praca Sprzedawca - Doradca Klienta Elpir
Firma ELPIR jest prężnie działającą hurtownią elektrotechniczną w Andrychowie - jesteś z okolicy? Nie trać czasu na dojazdy, szukaj "pracy za rogiem".

Poszukujemy konkretnego pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA I DORADCA KLIENTA i liczymy na aplikację, jeżeli pasujesz do profilu.

Miejsce pracy: Andrychów

Dołącz do nas, jeśli: lubisz pracować w małej organizacji o niesformalizowanej strukturze, posiadasz umiejętność radzenia sobie z licznymi obowiązkami w określonym czasie; lubisz pracę w nieformalnej atmosferze o prostym sposobie komunikacji; masz umiejętność współtworzenia atmosfery akceptacji wobec współpracowników i klientów.

Nasza kultura organizacji Ci odpowiada? Zapraszamy do wysyłania CV.


Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

• budowanie długotrwałych relacji z klientami,

• profesjonalne, zindywidualizowane doradztwo,

• bezpośrednią obsługę klientów,

• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, podtrzymywanie dobrej atmosfery w pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

• chęci do pracy,

• minimum średnie wykształcenie,

• praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office,

• dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

• umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju zawodowego w branży,

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO. Liczymy również na załączenie listu motywacyjnego, w którym prócz sztampowych zawartości, prosimy o informację kto i dlaczego jest dla Was inspiracją w życiu.

Szukamy ludzi, którzy chcą pracować, lubią kontakt z klientem i współpracę w grupie. Traktujemy naszą pracę poważnie, ale nie zapominamy się przy tym uśmiechać i mieć pozytywne nastawienie.

Lubimy wyzwania, zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy.

Chętnych do pracy w takim teamie serdecznie zapraszamy!

Z UWAGI NA OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z CONVID-19 - PIERWSZY ETAP REKRUTACJI BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁ NA PODSTAWIE PRZESŁANYCH CV. Z WYBRANYMI KANDYDATAMI SKONTAKTUJEMY SIĘ TELEFONICZNIE I UMÓWIMY NA DOGODNĄ FORMĘ SPOTKANIA LUB KOMUNIKACJI.

PROSIMY TYLKO O KONTAKT EMAIL. - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ELPIR s.c.. z siedzibą w Andrychowie przy ul. Brzegi 5c zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji" (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych określane jako "RODO")).

Praca

Kontakt

elpir@elpir.pl


Lokalizacja

Andrychów

Ogłoszenia z tej kategorii

Firma teira - oferta pracy
Andrychów
Praca: logistyk
Zator
Zaopatrzeniowiec
Zator
Praca: mechanik
Zator

Reklama