PRACA NA STANOWISKU MAGAZYNIERA W NIEMCZECH

Dodane 04 września 2022 przez HRN...

PRACA NA STANOWISKU MAGAZYNIERA W NIEMCZECH
Praca dla Magazynierów bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego!OFERUJEMY:

Zarobki 1400-1600€ NETTO/miesiąc

Dojazd dom-praca-dom

Bezpłatne zakwaterowanie (pełne wyposażenie)

Darmowe Wi-Fi

Po 3 przepracowanych miesiącach zwracamy koszty podróży!

Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

Opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec

Zmianę dzienną oraz nocną

Koordynację dojazdu z Polski do Niemiec

Pracę w polskim zespole

Możliwość nadgodzin

Wypłacanie wszystkich przepracowanych godzin

OPIS STANOWISKA:

Załadunek i rozładunek paczek kurierskich

Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie

WYMAGANIA:

Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków„Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96.

Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz podmiotom współpracującym z HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz podmiotom współpracującym z HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Praca

Kontakt

505176000


Lokalizacja

Kraków

Ogłoszenia z tej kategorii

Praca niemcy opieka, do 7500 na rękę - opiekunki osób starszych
Praca niemcy opieka, do 7500 na rękę - opiekunki osób starszych

Praca

Chcesz zostać opiekunką osób starszych, seniorów w Niemczech i zarabiać nawet do 7 500 zł "na rękę" ? Wyjazdy na miesiąc lub dłużej do legalnej pracy z ubezpieczeniem. Po więcej informacji zapraszamy na: https://tiny.pl/wq6l7
7500 zł
cała Polska
łazienki , wykonanie kompleksowe.
łazienki , wykonanie kompleksowe.

Praca

Mistrz budowlany, emeryt, dysponuje wolnymi terminami. Gwarantuje wysoki poziom usługi , wynikający z długoletniego doświadczenia w zawodzie. Jestem otwarty na nowości technologiczne. Wykonuję kompleksową usługę, bez zaangażowania hydraulika i elektryka. Czekam na poważne oferty. Kontakt: 578623337.

Reklama