Oferta pracy w firmie MarDruk Opakowania: Dyrektor Zarządzający/Prokurent

Dodane 21 marca 2023 przez sil...

Oferta pracy w firmie MarDruk Opakowania:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem opakowań foliowych, a także drukarnią fleksograficzną. Stworzyliśmy kompleksową ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, znakomitą kadrę oraz szereg międzynarodowych certyfikatów, w tym BRC i AIB International. W 2023 roku zostaliśmy po raz kolejny wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie, Gazelę Biznesu po raz trzeci oraz Diament Forbes.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający/Prokurent

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie, wdrażanie i koordynowanie strategii i planów budżetowych Spółki;

Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami i partnerami;

Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołem, zarządzaniem projektami w tym również nadzór nad realizacją projektów unijnych;

Budowanie silnego zespołu, wspieranie i motywowanie pracowników;

Podejmowanie działań identyfikujących i minimalizujących ryzyka związane z działalnością Spółki;

Znajomość zasad ekonomii, planowania, zarządzania procesami, analizy finansowej i rachunkowości zarządczej;

Koordynowanie, kontrolowanie oraz kierowanie całym zespołem.

Nasze Wymagania:

Preferowane wykształcenie wyższe;

Doświadczenie min. 5 lat w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (mile widziana znajomość branży opakowań);

Samodzielność, dokładność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

Bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego;

Pełna zdolność do czynności prawnych.

To oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;

Dodatkowy motywacyjny system wynagrodzenia, oparty o premię wynikową uzależnioną od obrotu firmy;

Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;

Możliwość realnego rozwoju/realizacji własnych pomysłów i koncepcji biznesowych;

Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem;

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;

Możliwość rozwoju zawodowego z perspektywą objęcia stanowiska Prezesa Zarządu;

Benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport , dofinansowanie prywatnej opieki medycznej PZU, ubezpieczenie grupowe Nationale Nederlanden.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy każdemu absolutną poufność i dyskrecję.

O nas:

Chcesz wiedzieć więcej o naszej firmie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

www.mardrukopakowania.pl