Biuro projektowo - konstrukcyjne

Dodane 17 marca 2023 przez TEC...

Biuro projektowo - konstrukcyjne
Witam Cię na stronie biura konstrukcyjnego TECHNICAR, na której zamieszczono najciekawsze realizacje oraz pełną ofertę usług.

Projektowanie i wykonawstwo
Wykonujemy projekty na podstawie własnego doświadczenia, w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną, albo koncepcję Klienta. Prace projektowe zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z parkiem maszynowym zleceniodawcy tak, aby finalny produkt był możliwy do wykonania za pomocą istniejącej infrastruktury.

Przetwarzanie danych 2D i 3D
Otrzymane rysunki, zdjęcia, dokumentację papierową przeniesiemy do dokumentacji elektronicznej 2D w formatach .dwg i .dxf lub innych w zależności od potrzeb Klienta. Dane te jak również istniejącą dokumentację elektroniczną 2D przetwarzamy do modeli 3D

Wizualizacje
Na prośbę Klienta przygotujemy wizualizacje produktów, również tych będących jeszcze w fazie projektowania. Korzystając z dostępnych technologii możemy wygenerować wiele ujęć przedstawiających dany produkt. Zdjęcia te pozwolą podjąć decyzje stylistyczne jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Dokumentacje DTR, instrukcje stanowiskowe
Zajmujemy się również opracowaniem dokumentacji DTR zarówno dla nowo powstałych maszyn jak i już istniejących
Opracowania wykonywane są w oparciu o dyrektywę maszynową 2006/42/WE

Skanowanie 3D detali
Skanowanie 3D to nowy wymiar inżynierii. Dzięki niemu nawet najtrudniejsze wymiarowanie lub odtwarzanie kształtów staje się łatwe. Tam gdzie zawodzą tradycyjne metody, skaner 3D radzi sobie z łatwością.
Oferujemy nowoczesne usługi inżynieryjne w zakresie skanowania 3D
- inżynieria odwrotna,
- modelowanie i odtwarzanie detali
- skanowanie dla druku 3D

Posiadamy nowoczesny skaner 3D firmy SHINING HX,
Oprogramowanie CAD jakim się posługujemy to: SOLID EDGE 2022

Zachęcam również do odwiedzenia naszej strony
www.technicar.pl

Usługi

Biuro projektowo - konstrukcyjne Biuro projektowo - konstrukcyjne

Kontakt

tel. 692047456 email: kaczmarczyk.t@poczta.fm

Ogłoszenia z tej kategorii

Skup pustych butli 11kg propan-butan (do kuchenek, turystyczne, gazy techniczne)
Skup pustych butli 11kg propan-butan (do kuchenek, turystyczne, gazy techniczne)

Usługi

SKUP PUSTYCH BUTLI 11KG PROPAN-BUTAN (DO KUCHENEK, TURYSTYCZNE, TECHNICZNE) Skupujemy hurtowo i detalicznie! Płacimy 50zł/szt za pustą butlę 11kg! Dojeżdżamy na miejsce, płacimy gotówką od ręki! Odbieramy każdą ilość! BIELSKO-BIAŁA, ŻYWIEC, OŚWIĘCIM, CIESZY, SKOCZÓW, MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE, ŻYWIECKIE, WISŁA, SZCZYRK, WADOWICE, KĘTY, ANDRYCHÓW, CZANIEC, PORĄBKA, SUCHA BESKIDZKA I NAJBLIŻSZE OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI! TEL: 506816452
Punkt wymiany butli 11kg propan-butan, propan, (do kuchenek, grilli, piecyków, ...
Punkt wymiany butli 11kg propan-butan, propan, (do kuchenek, grilli, piecyków, ...

Usługi

Punkt wymiany butli gazowych 11kg Propan-Butan, czysty Propan (Do kuchenek, grilli, piecyków, kebaba i wózków widłowych) POLSKI GAZ, GASPOL Faktura Vat lub paragon. Zachęcam do kontaktu 7 dni w tygodniu. Zabrakło Ci gazu- ZADZWOŃ! Bulowice ul. Bielska 121 TEL: 506816452 Czynne 7 dni w tygodniu: 7:30-21:00 ZAPRASZAMY!
Zgubionosr
Zgubionosr

Usługi

Zgubiono jeden kolczyk,uczciwego znalazcę proszę o kontakt 605387838 ,będę wdzięczna,zgubiony został między godziną 9 a 11 w dniu 1 grudnia 2023.
Andrychow
Pracownicy ,leasing pracowników ,wynajem pracowników
Pracownicy ,leasing pracowników ,wynajem pracowników

Usługi

RV Group Poland sp. z o.o. oferuje outsourcing pracowniczy i rekrutację bezpośrednią. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, szybkim dostosowaniu zasobów, oszczędności kosztów i kompleksowym wsparciu. Wybierz elastyczność i doświadczenie.
1 zł
Wrocław
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe

Usługi

Najwyższy czas by podjąć współpracę z najlepiej rozwijającą się Kancelarią... Kancelaria Prawno Rachunkowa to nie tylko księgowość, to Pasja...
100 zł
Kęty

Reklama