Praca › dam pracę

Data dodania: 02.10.2019   Data ważności: 30.03.2020.

Pracownik produkcyjno - biurowy.

Dynamicznie rozwijająca się Firma Greatgastro, zajmująca się obsługą lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, pizzerie, karczmy, bary itp. z siedzibą w Wadowicach, pilnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko pracownik produkcyjno - biurowy.

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, pełną energii i optymizmu, oraz z pozytywnym nastawieniem do życia - dołącz do nas!!!

Opis stanowiska pracy:

  • Pomoc w codziennych czynnościach biurowych

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

  • Udział w wyjazdach służbowych (delegacje)

  • Prace fizyczne na produkcji

  • Obsługa maszyn niezbędnych w procesie produkcji

  • Kontrola wyprodukowanych elementów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy, BHP

  • Współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy

Wymagania:

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Predyspozycje manualne

  • Motywacja i chęci do pracy

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę na cały etat

  • różnorodne wyzwania w trakcie pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • niezbędne przeszkolenie oraz wsparcie merytoryczne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

CV prosimy przesyłać na: rekrutacja@greatgastro.pl

Bardzo prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Greatgastro Sp. z o.o z siedzibą w Wadowicach ul. Wojska Polskiego 17” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (pracownik produkcyjno – biurowy)”

Jeżeli Pani/Pan wyraża zgodę, żeby dane osobowe były przetwarzanie również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do CV proszę dodać następującą formułkę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greatgastro Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych

W tytule wiadomości prosimy napisać pełną nazwę stanowiska, na które zostaje składana aplikacja.

Inne ogłoszenia z tej kategorii

wszystkie z tej kategorii