Giełda towarów > inne

Dodano: 11.10.2015
Giełda towarów - inne
Sprzedam drzewka ozdobne różne odmiany. Tanio !

Sprzedam drzewka ozdobne [ciach!] różne odmiany,  szmaragdy,  jodła koreańska,  świerk biały conica oraz inne.Drzewka z gruntu, wszystkie gatunki są odporne na polskie warunki atmosferyczne. Różne wysokości od 40cm do 240cm.Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny 662-383-822Drzewka znajdują się w Inwałdzie k. Andrychowa, przy większej ilości cena do uzgodnienia.Bardzo dogodne ceny, zapraszam do obejrzenia oraz zakupu.

Dodano: 10.10.2016
Giełda towarów - inne
Sprzedam drzewka ozdobne różne odmiany. Atrakcyjne ceny!

Sprzedam drzewka ozdobne różne odmiany,  szmaragdy,  jodła koreańska,  świerk biały conica oraz inne.Drzewka z gruntu, wszystkie gatunki są odporne na polskie warunki atmosferyczne. Różne wysokości od 40cm do 240cm.Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny 662-383-822Drzewka znajdują się w Inwałdzie k. Andrychowa, przy większej ilości cena do uzgodnienia.Bardzo dogodne ceny, zapraszam do obejrzenia oraz zakupu.

Dodano: 10.03.2017
Giełda towarów - inne
Cięcie laserowe, grawerowanie, znakowanie, druk 3D

Szukasz firmy, zajmującej się grawerowaniem laserowym?A może potrzebne Ci są gadżety reklamowe?Dobrze trafiłeś!B-Graw to profesjonalna, doświadczona firma!Oferujemy GRAWEROWANIE LASEROWE. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam żłobienie m.in. w:- plastiku, - metalu, - laminatach, - drewnie, - gumie,- skórze.CIĘCIE LASEREM to kolejna z naszych profesji. Jest to najtańsza i doskonała metoda wycinania skomplikowanych...